KURUMSAL

Hakkımızda

    İnova Mobilya, iş dünyasında mobilya ve inşaat sektöründeki tecrübe ve birikimlerini birleştiren ortaklar tarafından, bu güç birliği ile mobilya imalat ve uygulama alanında yenilikçi felsefeyle faaliyet göstermek amaçlı kurulmuştur. Sektörde adından söz ettirecek hizmet ve ürün kalitesi sağlayabilmek amacıyla kendi tecrübelerimizin yanı sıra teknolojik donanım ve kaliteli işçilik sağlayabilen bir ekip oluşturmaya önem verdik. Bu kapsamda yaptığımız yatırımlar hizmet ve ürünlerimizin kalite standardını sağlamak amacıyla devam edecektir. İnsana ve doğaya verdiğimiz önemle ilkeli iş yapma prensibine sahibiz. Şirketimize kazandırdığımız yenilikçi ve ilkeli çalışma prensibi ile müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlarken; planlarımızı uzun vadeli yapıp bugün gelecek için çalışıyoruz. Çünkü bugün sağladığımız memnuniyetin gelecekte artmasını hedefliyoruz.

Vİzyonumuz

    Sektörde hizmet veren mobilya imalat ve dekorasyon firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak; ilke ve prensiplerimizden ödün vermeden uluslararası piyasada yer almak.

Mİsyonumuz

    Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler üreten, müşteri talep ve isteklerine uygun çözüm sunabilen; dürüstlük ve etik iş ahlakı anlayışı ile beğenilen ve tercih edilen bir marka olmak.